Gayrimenkul işine modellenmiş eğitim, koçluk ve danışmanlık hizmeti sunarak; gayrimenkul danışmanlarının, satıcıların ve alıcıların hayallerini gerçekleştirecek tam kapsamlı çözümler üretiyoruz. Kurucumuz Hasan Sarıkaya, Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi ve Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi bölümleri mezunudur.
 • 11 yaşında Mahmut Paşa Yokuşu’nda başlayan çalışma yaşamı,   Subay olarak TSK’da devam etti, birlik komutanlığı, harekât ve lojistik hizmetler ve öğretim üyeliği görevlerinde bulundu. Gayrimenkul danışmanlığı, brokerlık, franchise yöneticiliği, üretkenlik koçluğu ve marka danışmanlığı hizmetleri verdi. Gayrimenkul ekonomisi (Londra), ticari gayrimenkul (USA), proje pazarlaması, başarı koçluğu (USA) gayrimenkul danışmanı ve broker koçluğu, saha brokerlığı, recruiting, AMP danışman ve ofis koçluğu eğitimlerine ilave olarak taktik satış, digital pazarlama (İspanya), Angelo Fradera ‘dan GGSP Programı’na katıldı. Hali hazırda bağımsız koçluk hizmetleriyle birlikte,  Keller Williams Realty’de Üretkenlik Koçluğuna devam etmektedir.
 • Gayrimenkul,  ya yuvamızdır, ya yatırımlık emeğimizdir ya da çocuklarımıza bırakacağımız bir güvencedir. Sıfırdan zirveyi hedefleyen gayrimenkul profesyonelleri ile memnun ve taraftar müşteriler yaratmak için yola çıktık. Bize katılmanızı çok istiyoruz.
 • Hizmet Bölgelerimiz: İstanbul’un en en değerli mülklerinin yer aldığı ve Merkezi İş Alanlarının (MİA) etki alanlarında bulunan Beşiktaş, Ortaköy, Bebek, Etiler, Nişantaşı, Bomonti semtleri aksında; konut, lüks konut, boğaz yapıları  ve ticari mülkler başta olmak üzere, bölgede konut ve ticari gayrimenkul almak, satmak, kiralamak ya da gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen kişi ve kuruluşlara tam kapsamlı gayrimenkul koçluğu ve danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

  Daha Fazla Bilgi İçin İletişim Formunu Kullanabilirsiniz.

  Kategoriler

  Yazılar

  Adres

  Mülkünüzün Değerini Merak mı Ediyorsunuz?

  Gayrimenkul Almak mı İstiyorsunuz?

  How to Buy Real Estate

  iletişim Formu

   Canlı Bağlantı
   Size nasıl yardımcı olabilir?
   Merhaba, Size yardımcı olabilirim.