Gayrimenkul almak, satmak, kiralamak ve yatırım yapmak isteyen kişi ve kuruluşlara özellikle niş piyasalarda tam kapsamlı gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunulmaktadır. Teoriden bilgi, sahadan deneyim içeren hizmetimiz, ihtiyaçlarınıza uygun tam kapsamlı hizmet olarak modellenmiştir.

Mülkünüzü Satmak mı İstiyorsunuz? 

Gayrimenkulünüzü satmak, sandığınız kadar stresli ya da zor değil. Bırakın biz sizin icin tüm süreci kusursuz hale getirelim.

Mülkünüzün satış işlemi bitinceye kadar, yapılması gereken pek çok iş var. Atmanız gereken ilk adım, size bu yolculukta destek verecek güvenebileceğiniz bir gayrimenkul profesyoneli seçmektir. Siz mülkünüzün önüne asılacak bir branda, posta kutusuna bırakılmış bir broşür veya internete ilan girişinden çok daha fazlasını hakediyorsunuz. Bu nedenle de; mülkünüzü satmaya karar verdiğiniz andan, tapu devir işleminiz bitene kadar hiç bir sorun yaşamadan mülkünüzü mümkün olan en yüksek fiyata satılmasını sağlamak ve size yardımcı olmak istiyoruz.

Yeni Bir Mülk mü Almak İstiyorsunuz?

Konu sadece yeni bir mülk almakla ilgili değil, hayatınız ve hayallerinizle de ilgili…

Gayrimenkul, herkesin hayatında önemli bir yer tutar. Ya yuvamızdır, ya yatırımlık emeğimizdir ya da çocuklarımıza bırakacağımız bir güvencedir.

Aradığınız mülk; bir hayalden fazlasıdır, sonraki hayatınızın büyük bir kısmını huzur, mutluluk ve sağlık içinde geçireceğiniz bir yuva ya da ekmek kapısıdır. Kapısından içeri girdiğiniz anda kendinizi iyi hissedeceğiniz güvenli bir ortamdır. Hayatınızda yepyeni bir sayfa açarken size yardımcı olma fikri bize inanılmaz heyecan veriyor.

Bu nedenle de; size sadece mükemmel bir mülk bulmak için değil; ihtiyaç analizi yaparak öncelikle sizin derdinizi anlamakla başlıyoruz işe, sonra mı? ihtiyacınıza uygun mülkü bulmak, teklif vermek, pazarlıkları yürütmek ve tapu işlemleri dahil, satın alma sürecinin tüm ayrıntıları konusunda yardımcı olmayı arzuluyoruz.

Hizmet Bölgelerimiz:

İstanbul’un en en değerli mülklerinin yer aldığı ve Merkezi İş Alanlarının (MİA) etki ve ilgi alanlarında bulunan Beşiktaş, Ortaköy, Bebek, Etiler, Nişantaşı, Bomonti semtleri aksında; konut, lüks konut, boğaz yapıları başta olmak üzere, bölgede konut ve ticari gayrimenkul almak, satmak, kiralamak ya da gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen kişi ve kuruluşlara tam kapsamlı gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

 

Kategoriler

Yazılar

Adres

Mülkünüzün Değerini Merak mı Ediyorsunuz?

Gayrimenkul Almak mı İstiyorsunuz?

How to Buy Real Estate

iletişim Formu

    Canlı Bağlantı
    Size nasıl yardımcı olabilir?
    Merhaba, Size yardımcı olabilirim.