Biz Kimiz ?

Müşterilerimizin başarısı için uzun vadeli stratejiler geliştirmelerine yardımcı olmaktan ve ömür boyu sürecek ilişkiler kurmaktan gurur duyuyoruz. İster mülk sahibi olmanın maliyetini finanse etmenin daha akıllıca bir yolunu bulmak isteyen alıcı olun, ister mülk sahibi olarak en akıllı kararla mülkünü satmak isteyen satıcı olsun veya gelir getirici fırsatlar arayan bir yatırımcı olun, Realty Coach size başarıyı garanti edecek bilgi ve uzmanlığa sahiptir.

HS Realty Coach İstanbul’da kurulmuş ve gayrimenkulün tüm yönlerine hizmet veren teoriden bilgi, sahadan deneyim sunan bir kuruluştur. HSRC, başarılı yatırımcılardan oluşan müşterileri için mülkleri yönetmenin yanı sıra ilk kez mülk alacaklara, taşınanlara ve emeklilik evi veya yatırımı yapmak isteyenlere yardımcı olur. HSRC, müşterilerinin arzularını “dinlemek” ve onlara stratejilerinin sınırsız bir değerlendirmesini yapmak için mükemmel iletişim becerilerini kullanmaktadır. Biz biliyoruzki, “Müşterilerimizin bir vizyonu ve hedefi var ve birlikte, vizyonlarına ve hedeflerine mümkün olduğunca yaklaşmaya çalışıyoruz, her zaman istek ve ihtiyaçlarını izliyor ve piyasa gerçeğine göre yeniden modelliyoruz.”

Gayrimenkul Koçu Hasan Sarıkaya İle TANIŞIN.

Hasan Sarıkaya, emlak kariyerinin başlarında müşterileri için birçok mülk alıp sattı, ancak maddi olarak hiçbir yere varamıyordu. Servet inşa ederken nasıl yukarı çıkılacağına dair al-sat konseptini anlamak yerine, duygusal olarak dengesiz kararlar alıyordu, başarılı olmak için bir sisteme ihtiyacı olduğunu biliyordu; bu onu Gayrimenkul Oyuncuları için başarılı olduğunu kanıtladığı, Gayrimenkulün Değer Artışı ve Gelir Yaratıcılığı Kavramlarını geliştirmeye yöneltti.

HS, günün ilerisinde olma sezgisini keşfettikten ve bir sonraki sıcak patlama bölgesini algıladıktan sonra, olağanüstü bir öz keşfe ulaştı. Bu öz keşif, kişisel güvensizliklerini ve kendi kendine koyduğu sınırlamaları, hayallerinin gerçekleşmeye başlamasına neden olan türden bir eyleme zorladı. Bu eylem, gayrimenkul oyununda sahada yer alan, gayrimenkul danışmanının, satıcısının, alıcısının veya yatırımcısının, diğer oyunlarda olduğu gibi eğitilmeye, bir yol gösterici koça ihtiyacı olduğunu ve alma, satma sürecinin bir iş modeli olarak kabul edilmesi gerektiğini öngörmektedir.

HS, gayrimenkuldeki potansiyeli fark ettikten sonra, başarının itici gücünün eğitim olduğunu ve diğer insanların hayallerinin eğitim ve koçlukla canlandığını gördüğünü keşfetti. Başkalarını emlak oyununda kazanma konusunda eğitebileceğini fark etti.

Bu başlangıç döneminde, gayrimenkul sektöründe hiç kimse koçluk kavramını çok fazla duymamıştı. Yani bu terim nispeten yenidir, ancak HS işe yaraması gerektiğini biliyordu. Gayrimenkulün ipuçlarını öğrenmedeki başarısı, alıcılara, satıcılara ve diğer danışmanlara da aynı şeyi yapma konusunda koçluk becerisiyle birleştiğinde, HS gerçekten oyuna girmişti. Bu yolculukta ortaya çıkan beklenmedik gerçek, alıcıların, satıcıların, danışmanların ve yatırımcıların hepsinin bu alana girebilmek için bilgiye ihtiyacı olduğu gerçeğiyle beraber, en çok ihtiyaç duydukları şey kendilerini tanımalarıydı. HS, emlak oyununda kazanmanın kendi başına kazanmaya dayandığını keşfetti!

İşini Kur Gayrimenkul Danışmanlığı İş Büyütme Programı, Gayrimenkulün Değer Artışı ve Gelir Yaratıcılığı kavramları üzerine kurulu bir stratejik büyüme modelidir. Bu modeli sizinle, sizin hedeflerinize ulaşmanız için kullanacağız. Bize katılmaya hazır mısın?

Kategoriler

Yazılar

Adres

Mülkünüzün Değerini Merak mı Ediyorsunuz?

Gayrimenkul Almak mı İstiyorsunuz?

How to Buy Real Estate

iletişim Formu

    Canlı Bağlantı
    Size nasıl yardımcı olabilir?
    Merhaba, Size yardımcı olabilirim.