Gayrimenkul danışmanlarına ve gayrimenkul ofislerine yönelik temel gayrimenkul danışmanlığından ileri düzey konu ve bölge  uzmanlığına kadar süren eğitim yolculuğunda tam kapsamlı ve ölçülebilir ”İşini Kur” programımızla yanınızdayız.

İŞİNİ KUR, NE SUNAR?

Bir Gayrimenkul Danışmanlığı İş Büyütme Programıdır.

İşini Kur, sonuç odaklı bir süreç yönetimiyle, bire bir ve grup eğitimleriyle, ölçülebilir bir program sunar. Başarı merdivenlerini, canlı-online Başarı Koçluğu sistemi ile yürütür. Peki bunu nasıl başarır?
EĞİTİM  İHTİYAÇ ANALİZİ YAPILIR
Eğitim ve GEREKİRSE Koçluk belirlenir. Nereden başlanacağına ve TAKİP edilecek iş planına birlikte karar verilir.
CANLI DESTEK SAĞLANIR
Programı takip edenlere üç ay online canlı destek sağlanır. Sahadaki uygulamaları değerlendirilir ve engellerin ortadan kaldırılması saplanır.
KONU ve BÖLGE UZMANLIĞINA ODAKLAN
İşini Kur programı, genel, ticari, konut gibi gayrimenkul uzmanlıklarına ayrılmıştır ve bu konuları bölge bazında ele alır, gayrimenkul danışmanımızı veya ofisimizi,  uzmanlık lokasyonunda mikro piyasa hakimiyeti kurmasını sağlar.
ROLE PLAY’E KARŞI REAL PLAY
Start Up ve ONLİNE döneminin etkin olacağı öngörülen yeni on yılımızda, piyasalar insan ve teknoloji karması ağırlıklı arz ve talep ilişkisi kuracaklardır. Bu süreci en iyi yönetecek ve anlayacak olan gayrimenkul işletmeleri ve solo danışmanlar ekonomik ömürlerine devam edeceklerdir.  İşini Kur programı teoriden bilgi sahadan deneyimsunarak, sahadaki uygulamalarla, sonuçları canlı ve gerçek verilerle yönetmektedir. Markanızın piyasada algısal kabulü ve savunucularının oluşma süreci, sunduğunuz değer önermesiyle orantılıdır. Sahada markanızdan haberdarlık real play’le yani sahada online ve yüz yüze canlı sosyal pazarlamayla gerçekleşmesi gerekmektedir. Yeni döneme hazır mıyız? 

Hemen Bugün Başlayınız !

Kategoriler

Yazılar

Adres

Mülkünüzün Değerini Merak mı Ediyorsunuz?

Gayrimenkul Almak mı İstiyorsunuz?

How to Buy Real Estate

iletişim Formu

    Canlı Bağlantı
    Size nasıl yardımcı olabilir?
    Merhaba, Size yardımcı olabilirim.