Gayrimenkul danışmanlarına bireysel ve grup koçluğu yaparak, onların bulundukları noktadan varmak istedikleri noktaya hedeflenmiş, ölçülebilir bir üretkenliği sağlayacakları öz keşiflerine odaklanan, gerektiğinde eğitimle de desteklenen programımızla yanınızdayız.

Başarı Koçluğu

Başarı koçluğu; bir birey veya ekiple düzenli ve yapılandırılmış bir konuşma/iletişim kurma sürecidir; bu süreçteki amaç, hem kendisi, hem işi, hem de organizasyonu için, iş sonuçları elde etmek, “müşterisinin” farkındalığını ve davranışını hedef başarıya dönüştürmektir.

Başarı koçluğu, müşterisine iş başarısını sağlamadaki rolünü anlama, bulunduğu A noktasından, belli bir süre sonra olmak, varmak istediği B noktasına ulaşmada sorumluluk alma ve bu rolü ölçülebilir ve sürdürülebilir yollarla geliştirme yeteneği kazandırır. Koçluk sürecimiz farklı biçimlerde gerçekleşmektedir (örneğin, bireysel veya takım koçluğu) ve farklı hedefler içermektedir (örneğin, problem çözme, etkili iş sistemlerinin uygulanması, iş ve karlılığın arttırılması, kariyer ve çıkış stratejisi, liderlik / yönetici gelişimi, yüksek- performans ekipleri).

Başarı koçluğumuz, gayrimenkul profesyonellerinin, gayrimenkul danışmanlığını bir iş, işletme gibi görüp, sahiplenip, yönetimini de profesyonel bir iş insanı gibi, piyasa esaslarına göre yapmadığı takdirde başarısının rastlantılara kalacağına inandığı için, teoriden bilgiyi, sahadan deneyim sunan, sıfırdan zirveyi hedefleyen gayrimenkul profesyonellerine özel hazırladığı ‘’Build Your Work – İşini Kur’’ Gayrimenkul Danışmanlığı İş Büyütme Sürecinin bir parçası hatta başlangıcı olan ‘’ Success Coaching – Başarı Koçluğu’’ programını sizlere sunmaktadır. Size ve ihtiyaçlarınıza en uygun konu-süre planını seçerek, bulunduğunuz noktadan, varmak istediğiniz noktaya ulaşmanız için size yol arkadaşı olmayı hedefliyoruz. Çünkü; Başarınız, başarımızdır.

Başarı Koçu Ne Yapar?

Koçunuz kendiniz ve işletmeniz yönelik özel hedeflerinizi belirlemek için sizinle birlikte çalışır. Bir koç, yeni becerilerin, değişikliklerin ve hedeflerin gerçekten gerçekleştiğinden emin olmak ve uygulanmasına yardımcı olmak maksadıyla bir müşteriyle birlikte yolculuk yapar. Fikirlerinizi uygulamaya geçirmek ve hedeflerinizi takip etmek için bir sondaj kurulu olarak iş yapar.

Etkili gayrimenkul başarı koçluğumuzda, gayrimenkul satışlarında nasıl büyüyeceğinizi, özellikle daralan, değişen piyasalarda hedef başarıya, sonuçlara ulaşamadığınızda ve belirli bir zamanda dönecek başka yeterli kaynağınız olmadığında, kişisel ve şirket olarak ağırlıkları nereye vuracağınız belirlemek ve sizi de o yola sokmak çabasını altın değerinde tutarlar.

Başarı Koçluğumuz Size Ne Sağlar?

Gayrimenkul danışmanlarının hedeflerine ulaşmalarında kanıtlanmış bir geçmişimiz vardır.

Modern, güncel piyasada bir danışmanın pazarlama ihtiyaçlarını yaşayan biri olarak tam anlarız.

Danışmanlardaki güçlü ve zayıf yanları belirler ve her ikisine de yardımcı oluruz.

Dış kuvvetleri kontrol edemezsiniz; yalnızca nasıl yanıt vereceğinizi kontrol edebilirsiniz. Başarı koçluğumuz; işletmenizin şans oyununa dönüşmediğinden emin olmak için hızlıca neyi, nasıl, ne zaman dönüştüreceğinizi, hangi tedbirleri almanız gerektiğini size sunar.

Zihniyetinizin sıfırlanması, sınırlayıcı inançlarınızın üstesinden gelmenizi ve büyük hedefler elde etmenizi sağlar.

Daha az ama daha verimli çalışmak için zaman kazandıran strateji ve teknikler sunar.

Kanıtlanmış başarı modeliyle zamanında, doğru komut dosyalarına ve insanların sizinle çalışmasını doğal olarak etkileyen dağıtım yöntemlerine ulaşmanızı sağlar.

Veritabanınızı nasıl kullanacağınız ve kaldıracınızla birlikte rehberlik sunarak, dijital anlayışlı bir işletme bakış açısına sahip olmanızı sağlar.

“Bir piyasada hayatta kalmak için, önce en çok istediğiniz şeye koşmalı, zihinsel kaymayı, eksen değişikliğini yapmalı ve en çok korktuğunuzla işe başlamalısınız.”

Hasan Sarıkaya, Founder/Coach

Canlı Bağlantı
Size nasıl yardımcı olabilir?
Merhaba, Size yardımcı olabilirim.