Hikayemiz

Gayrimenkul işine modellenmiş eğitim, koçluk ve danışmanlık hizmeti sunarak; gayrimenkul danışmanlarının, satıcıların ve alıcıların hayallerini gerçekleştirecek tam kapsamlı çözümler üretiyoruz. Kurucumuz Hasan Sarıkaya, Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi ve Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi bölümleri mezunudur.
 • 11 yaşında Mahmut Paşa Yokuşu’nda başlayan çalışma yaşamı,   Subay olarak TSK’da devam etti, birlik komutanlığı, harekât ve lojistik hizmetler ve öğretim üyeliği görevlerinde bulundu. Gayrimenkul danışmanlığı, brokerlık, franchise yöneticiliği, üretkenlik koçluğu ve marka danışmanlığı hizmetleri verdi. Gayrimenkul ekonomisi (Londra), ticari gayrimenkul (USA), proje pazarlaması, başarı koçluğu (USA) gayrimenkul danışmanı ve broker koçluğu, saha brokerlığı, recruiting, AMP danışman ve ofis koçluğu eğitimlerine ilave olarak taktik satış, digital pazarlama (İspanya), Angelo Fradera ‘dan GGSP Programı’na katıldı. Hali hazırda bağımsız koçluk hizmetleriyle birlikte,  Keller Williams Realty’de Üretkenlik Koçluğuna devam etmektedir.
 • Gayrimenkul,  ya yuvamızdır, ya yatırımlık emeğimizdir ya da çocuklarımıza bırakacağımız bir güvencedir. Sıfırdan zirveyi hedefleyen gayrimenkul profesyonelleri ile memnun ve taraftar müşteriler yaratmak için yola çıktık. Bize katılmanızı çok istiyoruz.
 • Hizmet Bölgelerimiz: İstanbul’un en en değerli mülklerinin yer aldığı ve Merkezi İş Alanlarının (MİA) etki alanlarında bulunan Beşiktaş, Ortaköy, Bebek, Etiler, Nişantaşı, Bomonti semtleri aksında; konut, lüks konut, boğaz yapıları  ve ticari mülkler başta olmak üzere, bölgede konut ve ticari gayrimenkul almak, satmak, kiralamak ya da gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen kişi ve kuruluşlara tam kapsamlı gayrimenkul koçluğu ve danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

  Daha Fazla Bilgi İçin İletişim Formunu Kullanabilirsiniz.

  HİZMETLER

  Gayrimenkul danışmanlarına ve gayrimenkul ofislerine yönelik temel gayrimenkul danışmanlığından ileri düzey konu ve bölge  uzmanlığına kadar süren eğitim yolculuğunda tam kapsamlı ve ölçülebilir ''İşini Kur''…

  Gayrimenkul danışmanlarına bireysel ve grup koçluğu yaparak, onların bulundukları noktadan varmak istedikleri noktaya hedeflenmiş, ölçülebilir bir üretkenliği sağlayacakları öz keşiflerine odaklanan, gerektiğinde eğitimle de desteklenen…

  Gayrimenkul almak, satmak, kiralamak ve yatırım yapmak isteyen kişi ve kuruluşlara özellikle niş piyasalarda tam kapsamlı gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunulmaktadır. Teoriden bilgi, sahadan deneyim içeren…

  GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞı

  Konut

  Genel konut ve lüks konut alma, satma veya kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamak için geniş portföy ve çözüm ortaklıklarımızla tam kapsamlı gayrimenkul yönetimiyle hizmetinizdeyiz.

  Ticari Gayrimenkul

  Ticari gayrimenkul ihtiyaçlarınız için niş piyasa analizi gerektiren cadde mağaza, dükkan, komple ticari kompleksler ve projeler, ofis, otel, akaryakıt istasyonu gibi özellikli mülkler almak, satmak, kiralamak veya yatırım yapmak isteyen kişi ve kuruluşlara tam kapsamlı hizmet veriyoruz.

  Arsa & Arazi

  Arsa ve arazi almak, satmak veya yatırım yapmak isteyenlere bölgesel uzmanlık gerektiren alt yapımızla, tam kapsamlı arsa, arazi geliştirme ve yatırım uzmanlığı desteği sunuyoruz.

  MÜLKÜNÜZÜN DEĞERİNİ MERAK EDİYOR MUSUNUZ?

  Blog